Pokud chcete pokračovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Přihlášení k Vašemu účtu
PŘIHLÁSIT

Kostýmová show na veletrhu FOR HORSE 2020

Autor: FORHORSE ( ) Rubrika: Akce a události Publikováno: 
17. 02. 2020
Profil autora »
Fotogalerie:

KOSTÝMOVÁ SHOW NA VELETRHU FOR HORSE 2020

 

Novinkou v programu letošního ročníku veletrhu FOR HORSE bude Kostýmová show. Tuto atraktivní a zábavnou soutěžní třídu dobře znají účastníci výstav Národní pony společnosti a Asociace chovatelů miniaturních koní a letos se s ní mohou seznámit i návštěvníci veletrhu, neboť bude součástí sobotního denního programu.

 

Co tedy od Kostýmové show mohou diváci očekávat? Především nápadité masky, kreativní zpracování daného příběhu, týmovou spolupráci a spoustu zábavy. Všechny tyto atributy jsou zárukou skvělé podívané, která zaujme diváky napříč všemi generacemi.

 

Co vlastně předchází účasti v Kostýmové show? Tým dá hlavy dohromady, vylíhne se zajímavý nápad a pak se roztočí kolotoč událostí, do kterého jsou vtaženi rodiče, prarodiče, nebo i další rodinní příslušníci a přátelé. Je třeba vymyslet a zhotovit kostýmy pro koně i lidi, což bývá často práce hned pro několik šikovných rukou, připravit si krátkou individuální show, která porotu přesvědčí o tom, že právě ta naše maska a náš příběh jsou nejzajímavější a vybrat vhodný hudební doprovod, který ještě podtrhne atmosféru našeho vystoupení. A když už jsme tuto náročnou přípravnou fázi zvládli, tak doufáme, že při odjezdu na akci nezapomeneme doma žádnou součást našich kostýmů, nebo že nám někdo z účinkujících těsně před vystoupením neonemocní.

 

Tyto soutěže patří na výstavách k těm velmi oblíbeným a divácky atraktivním a my jsme v nich již mohli vidět např. Avengers, Mimoně, Jednotku dobrovolných hasičů, Pretoriánskou gardu, skvělé zpracování pohádky o Červené Karkulce, či Šípkové Růžence, vodníka Česílka, tryskové letadlo a mnoho dalšího. Věříme, že si letos společně s námi tuto mimořádnou podívanou užijí i návštěvníci veletrhu FOR HORSE.

 

Fotogalerie:

Děkujeme za Váš komentář.
Bude zveřejněn ihned po schválení správcem portálu.

Rozumím
  • Píšeme za sebe, svůj názor, svoje zkušenosti.
  • Pamatujeme na heslo: Co zaseju, to sklidím.
  • Zdržujeme se vulgárních výrazů.
Zavřít