Pokud chcete pokračovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Přihlášení k Vašemu účtu
PŘIHLÁSIT

FOR HORSE SHOW 2020

Autor: FORHORSE ( ) Rubrika: Akce a události Publikováno: 
03. 12. 2019
Profil autora »
Fotogalerie:

FOR HORSE SHOW 2020

V loňském roce se poprvé pořadatelé veletrhu For Horse rozhodli obohatit jeho program o noční show. Byl to svým způsobem krok do neznáma, ale celý organizační tým se zapojil s plným nasazením a vyvinul maximální úsilí, aby vše zajistil po technické i organizační stránce a to s ohledem na maximální pohodlí návštěvníků i vystavovatelů. Tato snaha se setkala s velkým ohlasem a obě večerní představení byla téměř vyprodána.

 

Ani v rámci III. ročníku tohoto veletrhu nezůstane noční show opomenuta. Ba právě naopak!

 

Po oba večery se návštěvníci mohou těšit na atraktivní a velkolepou show s účastí domácích i zahraničních hvězd.

 

Představí se jim špičkové české drezurní jezdkyně Hana Vašáryová a Vanda Bělinová, bránu do světa přirozené komunikace jim pootevře zkušený horseman -  Miron Bococi, svou neohrožeností a mimořádnými schopnostmi se pochlubí koně českých policejních sborů v show s pyrotechnickými efekty a ohněm. Zejména pro dětské návštěvníky, ale nejen pro ně, je připraven napínavý pohádkový příběh s oblíbeným zlobrem Shrekem v podání Stáje u Sepíka. Doby dávno minulé divákům svým vystoupením v dámském sedle a s úžasnými kostýmy připomenou Iva Nováková s Lukášem Žákovčíkem. Haflingové z nejlepších českých stájí ve Vrchovanech a Obroku přinesou do výstavní arény jak eleganci, tak i adrenalin. A samozřejmě nebudou chybět ani zástupci našich největších hipologických institucí – Zemského hřebčince Písek a Zemského hřebčince Tlumačov a jejich plemenní hřebci.

 

To, a ještě více, budou moci shlédnout návštěvníci FOR HORSE SHOW 2020 v obou připravovaných večerních představeních

17. a 18. dubna 2020 na PVA v Praze.

 

Pokud přemýšlíte nad vánočním dárkem, který by vašim blízkým udělal radost, můžete nyní využít možnosti zakoupení vstupenky na tuto mimořádnou událost v předprodeji za zvýhodněnou cenu:  www.vstupenky-pva.cz.  Těšíme se na vás!

Fotogalerie:

Komentáře

Buďte první, kdo přidá svůj názor!
Pravidla pro komentáře 

Děkujeme za Váš komentář.
Bude zveřejněn ihned po schválení správcem portálu.

Rozumím
  • Píšeme za sebe, svůj názor, svoje zkušenosti.
  • Pamatujeme na heslo: Co zaseju, to sklidím.
  • Zdržujeme se vulgárních výrazů.
Zavřít