Pokud chcete pokračovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Přihlášení k Vašemu účtu
PŘIHLÁSIT

FOR HORSE 2020

Autor: FORHORSE ( ) Rubrika: Akce a události Publikováno: 
20. 01. 2020
Profil autora »

FOR HORSE 2020

Dubnový veletrh FOR HORSE se nezadržitelně blíží a i v letošním roce přinese odborné a laické veřejnosti mnoho zajímavého jak z oblasti jezdeckých potřeb a krmivářství, veterinárních a kosmetických přípravků, tak i novinky a trendy v přepravě koní, ustájení a komplexního vybavení současných jezdeckých a pastevních areálů. Tuto výjimečnou hipologickou akci i letos podpořila ASCHK ČR a řada českých chovatelských svazů zde bude mít své zastoupení. Veletrh se bude konat celkem 4 dny (od čtvrtka 16. 4. 2020 do neděle 19. 4. 2020) a díky různorodé skladbě denního programu si návštěvníci mohou udělat dobrou představu o životě koní a různých způsobech jejich využití v současné moderní době.

 

 

Čtvrteční a páteční program bude probíhat více v chovatelském duchu, neboť součástí denního programu po oba tyto dny bude předvedení „chovatelských kolekcí“ různých plemen pony a koní chovaných na území ČR. Budeme mít možnost si zde prohlédnout i zástupce některých v ČR zatím málopočetných plemen. Tyto chovatelské kolekce následně doplní blok různých atraktivních sportovních i show vystoupení.

Sobota a neděle pak bude vyplněna dvěma bloky doprovodného programu, kde se návštěvníci mohou rovněž těšit na velmi pestrý program.

 

 

V denním programu samozřejmě nebude chybět ani hlavní hvězda letošního ročníku – pan Miron Bococi, který přijde osobně v doprovodu svých koní pozvat návštěvníky na večerní FOR HORSE SHOW.

 

Příznivci malých plemen si přijdou na své ve vystoupeních Národní pony společnosti, jejíž členové si pro tuto příležitost připravili čtverylku shetlandských poníků v sulkách a dále ukázku zajímavé sportovní soutěže  - Jízdy zručnosti na oprati. Se shetlandskými poníky se publikum setká také v adrenalinovém vystoupení nazvaném „Formule pony“ v podání zástupců Stáje Dominika a hřebčína Magic Star. Miniaturní koně ze stáje Acro Farm manželů Podzemských naladí obecenstvo netradičním pojetím jedné z klasických rychlostních disciplín – barely, kterou pojedou v sulkách. Elegantní velšská plemena pony a kob představí ve své čtverylce široké veřejnosti Stáj u Sepíka. O sportovních kvalitách a všestranné využitelnosti plemene hafling v jeho moderní podobě se návštěvníci veletrhu budou moci přesvědčit ve vystoupení špičkových českých chovatelů z Haflinger centra Vrchovany. Premiérově se na veletrhu představí zástupci plemene connemara pony a connemara part-bred ze sportovní stáje U ryzáčka. Společně s fjordskými koňmi paní Žanety Pfeferové se návštěvníci budou moci ponořit do napínavého pushballového zápasu. Po roce se opět shledáme ve skokové čtverylce se zástupci Pony farmy Úhlejov.

 

Nádheru klasické drezury přiblíží divákům špičková česká drezurní jezdkyně paní Vanda Bělinová. Jízdní policisté umožní návštěvníkům veletrhu nahlédnout pod pokličku přípravy policejních koní. Zemské hřebčince Písek a Tlumačov se pochlubí svými plemennými hřebci v akci. Milovníci Shagya arabských koní se budou moci pokochat nádherou těchto koní při práci ve volnosti i pod sedlem. Atraktivní skokovou soutěž shlédnou návštěvníci v podání zástupců stáje Libverda – paní Barbory Kmochové a pana Petra Koželuha. Jízdou v dámském sedle osvěží program veletrhu paní Ivana Nováková v doprovodu svého jezdeckého partnera pana Lukáše Žákovčíka. V denním programu nebudou chybět ani zástupci plemen Koní Kinských ze stáje Legacy v Buršicích a hřebčína Equus Kinsky. S prvky extrémního trailu seznámí diváky paní Petra Svejkovská a pan Miloš Vyhlídal. Nejen pro honáky a rančery je připravena ukázka lasování v podání zástupců ProFi Ranche Děčín.

Pořadatelé veletrhu nezapomněli ani na dětské návštěvníky, kteří určitě ocení osobité ztvárnění pohádky „Princové jsou na draka“ v produkci JK Dominika a hřebčína Magic Star. A nebudou chybět ani tolik oblíbení oslíci!

 

Do sobotního denního programu bude také exkluzivně zařazena jedna z novinek letošního ročníku, a sice kostýmová show, která nabídne návštěvníkům zcela ojedinělou podívanou. Necelá desítka týmů se představí v originálních maskách a jejich individuální prezentace bude hodnotit čestná komise veletrhu FOR HORSE.

 

Denní program letošního veletrhu je opravdu bohatý a každý si tam může najít to své. A to nejlepší pak bude k vidění na dvou samostatných večerních představeních, proto určitě neváhejte a zakupte si v předprodeji vstupenky na FOR HORSE SHOW 2020: http://forhorseshow.cz/

Těšíme se na Vás, realizační tým veletrhu FOR HORSE 2020

Děkujeme za Váš komentář.
Bude zveřejněn ihned po schválení správcem portálu.

Rozumím
  • Píšeme za sebe, svůj názor, svoje zkušenosti.
  • Pamatujeme na heslo: Co zaseju, to sklidím.
  • Zdržujeme se vulgárních výrazů.
Zavřít