Pokud chcete pokračovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Přihlášení k Vašemu účtu
PŘIHLÁSIT
 
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Z důvodu ochrany osobních údajů jsou kontakty viditelné pouze pro registrované a přihlášené uživatele. Zaregistrujte se nebo přihlašte.
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT

Téma „Jak jsem si vybrala koně (spíš jak si on vybral mě)
založil(a) Nicole66 11. 12. 2018 20:28

Forum»VÝBĚR KONĚ»Jak jsem si vybrala koně (spíš jak si on vybral mě)
 
Stránka:
1

Příspěvek:  1

 

Nicole66

11. 12. 2018 20:55
1
 
 
Uživatel
Nepřítomen(a)
Registrován(a): 11. 12. 2018
Počet příspěvků: 1
2 x 

Dobrý den,

jelikož jsem se dozvěděla o možnosti vyhrát lístky do O2 arény tak jsem neváhala a přidala se...Chtěla bych vyprávět o teď už mém úžasném členů rodiny Artosovi. Už jako malá holka jsem milovala koně a moji rodiče chtěli tuto touhu podpořit tak mi zaplatili asi v 8 letech první trénink, který však nedopadl podle mého očekávání. Snad hned v prvních 10 minutách se koník mírně vzepřel na zadní a já spadla a zlomila si dvě kosti na tři části v horní pravé končetině. Musela jsem jít i na operaci a bylo mi jasné ze s koňmi mám utrum... celou dobu jsem je však prosila abych se o ne alespoň mohla starat ale ani to mi nedovolili. Ale moje celá rodina měla v podstatě rada koně a tak táta pořad hledal nějaké koně na prodej a jednou našel inzerát na irského koba, který pocházel z Německa ovšem to byl podvrh ale mezitím jsme se pro to už moje máma a já úplně natchli a objevili jsme na internetu paní Martu Moravcovou, která vlastnila několik irských kobů a byla i jejich posuzovatelkou na různých výstavách a náhodou bydlela kousek od nás tak jsme si domluvili schůzku a řekla ze nám ukáže jak NEMÁ vypadat irsky cob... když jsme přijeli tak první co jsem videla byl dokonaly a hrozne mohutný hnědo bílý kun.. hned jsem běžela k nemu a začala ho hladit a davat mu různé pamlsky. Ale už bohužel nepatřil paní Marte ale jednomu pánovi, který se o nej vůbec nestaral i se ho bal... Artos stal v strmém kopci, kde nebyla žádná rovina ani přístřešek, z hrivy měl dredy a kopyta byla v dezolatnim stavu... ale od první chvíle jsem se do nej zamilovala jelikož vypadal jak princ protože má jedno oko krásné modré... nebyl obsednuty a to mu byli skoro 4 roky. Paní nám vysvětlila ze mít koně je velice náročná věc a ze by bylo lepší v tak mladém věku radši jen jezdit v nějaké stáji a nabídla nám ze muzu jezdit u ni na jejich konich. Tak jsem se zacla pomalu učit ale mezitím jsem se pořad chtěla starat o Artose jelikož byl strasne hodný a vždycky mě u nej opustily veškeré starosti. Nebylo to dlouho a měla jsem mít 15 narozeniny a rodiče mi rekli ze v sobotu odpoledne pojedeme na grilování k paní Marte. Když mi táta ráno řekl ze musí jet do práce tak mi to bylo divné ale víc mě to mrzelo takže jsem v tom nehledala žádnou spojitost. Když jsme přijeli na grilování tak nikde nikdo nebyl a já chtěla jít hned za Artosem ale máma mě nepustila a to už mi bylo divné a najednou začal někdo zpívat a z leda vyšla moje rodina i s tatou a s Artosem, který měl na sobě velkou červenou masli. Okamžitě jsem začala brecet a objimat ho❤️ To bylo moje největší praní už odmalička mít koně a v tu chvíli jsem byla v šoku. Jeste víc když mi pak rekli ze cely měsíc táta jezdil ráno před praci za nim a staral se o nej ❤️ Teď už jsme nerozlučná dvojka a nedokážu si představit už být bez nej.  

Moc bych chtěla jet na Prague playoffs jelikož Artos je strasne šikovný kun a chtěla bych s nim něco dokázat a něco se priucit a okoukat od světových jedniček. 

 
Stránka:
1
Chcete-li se aktivně připojit k našemu foru (např. přidávat nové příspěvky), přihlaste se prosím nebo zaregistrujte
Toto téma je ukončené a nelze k němu již přidávat nové příspěvky
Na foru jsou právě přítomni: , 24 hostů
Vyberte obrázek (max. 8 MB):

Nahrát
Nenahrávat
Opravdu chcete smazat toto téma?
Tato akce je NEVRATNÁ a s tématem budou smazány VŠECHNY příspěvky v něm.

Smazat
Nemazat
Opravdu chcete smazat tento příspěvek?
Tato akce je NEVRATNÁ.

Smazat
Nemazat
Popište prosím stručně důvod
proč chcete upozornit moderátora fora na tento příspěvek:
Vyplňte prosím důvod upozornění
Odeslat
Neodesílat
Zavřít
Vaše upozornění bylo odesláno
Vyberte forum,
do kterého chcete téma přesunout:
 
Přesunout
Zrušit